[2019-01-08] Best Trick Challenges - REDBULL_EXTREME_SPINELINE

Najlepsze wyzwania do doskonalenia trików!

08-01-2019 05:00

Zaczynasz grać w Steep? A może chcesz poprawić swoje osiągnięcia? Praktyka czyni mistrza!

Jeden z naszych najbardziej doświadczonych graczy, Mstifye, osobiście wybrał kilka wyzwań, które pozwolą wam błyskawicznie osiągnąć poziom eksperta. Możecie znaleźć te wyzwania, zwiedzając otwarty świat Steep i odkrywając nowe strefy lądowania.


Poznawanie tajników

Mstifye poleca wyzwanie Bargy Snowpark w Alpach dla fanów nart i snowboardu. Znajdziecie je w regionie Ponte Percée.

Współrzędne: 4813 S - 345 E

„Przy tym wyzwaniu doskonaliłem skoki. Tak zrozumiałem, jak działa system skoków w STEEP. Nauczyłem się, jak się przygotowywać do skoków i jak je wykonywać”.

Większość wyzwań oznaczonych niebieskimi liniami stanowi dobry punkt wyjścia do szlifowania swoich umiejętności narciarskich i snowboardowych. W trakcie wyzwania przytrzymaj przycisk R2 (RT na Xbox One lub klawisz „_” na PC), aby przykucnąć, a następnie puść go, dojeżdżając na szczyt skoczni, by osiągnąć jak największą wysokość. Niebieskie linie na rampach w trakcie wyzwań takich jak Bargy czy Skoki wyraźnie oznaczają najlepsze miejsce do wykonania triku – to idealny sposób na naukę!


Podbijanie stawki

Gdy już poczujecie się pewnie, jeżdżąc wzdłuż linii, pora przećwiczyć to, czego się nauczyliście, w bardziej zaawansowanych wyzwaniach – bez wskazówek czy ograniczeń. Płotki na lodowcu w Aiguille Verte to jedno z najpopularniejszych wyzwań freeride’owych w Alpach, z długą trasą, płynnymi przejściami, kreatywnymi liniami i potężnymi hopkami. Odważnym graczom, którym marzą się dłuższe loty, Mstifye poleca także Kosmiczny skok na Matterhornie. „To jedna z największych skoczni w grze, która zapewni wam mnóstwo czasu w powietrzu na trenowanie obrotów i najbardziej imponujących trików. Ale lądowanie to już inna sprawa”.


Bierzcie narty i deski snowboardowe – i sami sprawdźcie te wyzwania! A gdy to zrobicie, podzielcie się z nami swoimi filmami, używając hashtagu #SteepGame, lub wyślijcie nam swoje najlepsze zdjęcia ze #SteepPhotoMode.

Jeśli chcecie poznać więcej porad i wskazówek od ekspertów społeczności Steep, zajrzyjcie na nasze oficjalne forum lub na Reddit.

Widzimy się na stoku,

Zespół Steep