[2019-02-05] Wingsuit Challenges - Header

Zostań mistrzem wingsuit proximity

05-02-2019 05:00

Jeśli śledziliście ostatnie artykuły na temat wyzwań Steep, zapewne dzięki serii wyzwań dla początkujących, które polecają nasi zapaleni gracze z Yeti Society, zapoznaliście się już z trikami i wyścigami dla snowboardzistów i narciarzy.

W tym tygodniu wzbijamy się w niebo!

Ten artykuł poświęcony jest wyzwaniom wingsuit proximity. Od wyścigów na czas różni je to, że wymagają od graczy, by przelatywali przez punkty kontrolne, trzymając się jak najbliżej ziemi i omijając przeszkody w możliwie niewielkiej odległości. Wysyłajcie nam zdjęcia ze swoich lotów zrobione w #SteepPhotoMode za pośrednictwem mediów społecznościowych!

[2019-02-05] Wingsuit Challenges - Say Hi!

Jeden z naszych brytyjskich yeti, Calplex, ma kilka propozycji. Pierwsza to Przywitaj się! w Alpach.

„W przeciwieństwie do wyzwań czasowych tutaj chodzi przede wszystkim o podejmowanie ryzyka. Jeśli czujesz się na siłach, możesz lecieć bardzo blisko lodowców i skał. Jeśli chcesz zacząć spokojnie i oswoić się z mechaniką wingsuitu, możesz szybować z dala od ostrych skał, by nie musieć przejmować się unikami i wysokim ryzykiem. Nie trzeba się spieszyć. Gdy będziesz gotowy, możesz podjąć wyzwanie i pobić swój prywatny rekord!”

„Przywitaj się!” znajduje się w punkcie 1738 N – 5360 W w Aiguilles.

Ale to nie wszystko! Calplex kontynuuje:

[2019-02-05] Wingsuit Challenges - Fly Like A Whale

„Jeśli szukasz podobnego wyzwania, tylko na Alasce, polecam Lot pingwina; to wyzwanie tego samego rodzaju – możesz zmierzyć się z nim w takim tempie, jakie ci odpowiada”.

To alaskie wyzwanie znajdziecie w punkcie o współrzędnych 1437 S – 1527 W.

[2019-02-05] Wingsuit Challenges - Kahiltna Fly

Specjalista od wingsuitu w Steep, Bonecrusher2D, także ma dla was wyzwanie na Alasce, jeśli czujecie się na siłach. Lot z Kahiltny rozpoczyna się w punkcie 1468 N – 2749 W, ale niech was nie zniechęca poziom trudności:

„Kaniony i skały dodają głębi rozgrywce – to znaczy, że możesz grać bezpiecznie, pozostając na zewnątrz, lub spróbować przelatywać przez te małe groty”.

W przypadku każdego z tych wyzwań można zauważyć podobne rady: graj ostrożnie na początku, a potem stopniowo podnoś poziom trudności, coraz bardziej zbliżając się do ziemi.


Chcecie zobaczyć, jak robią to zawodowcy?

Zajrzyjcie na kanał Team AVALANCHE na YouTube, na którym znajdziecie rekordowe przejazdy we wspomnianych wyzwaniach w wykonaniu członków Yeti Society, takich jak Bonecrusher2D czy SiNoMaTiC!

Gdybyście potrzebowali pomocy w wyzwaniach Steep lub chcieli się pochwalić swoimi sukcesami, zajrzyjcie na nasze oficjalne forum lub na Reddit .

Zespół Steep