Season_9_Steep

Sezon 9: Odyssey of the Eagle Bearer już trwa

30-07-2019 09:00

W sezonie 9 nastąpi zderzenie dwóch światów, co zagwarantuje, że ten sierpień będzie niezapomniany. Od 30 lipca do 3 września przeżyjesz własną odyseję pełną specjalnych wydarzeń, dzięki którym możesz wygrać zestaw Misthios! Pamiętaj – „nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone”.


COTYGODNIOWE WYZWANIA I WYDARZENIA SPECJALNE

Aktualizujemy tryb PvP, żeby dać ci większy wybór podczas grania! W tym miesiącu udostępnimy wszystkich 14 poprzednio wydanych list odtwarzania. Wyróżnimy niektóre listy odtwarzania i dodamy nowe z okazji specjalnych sierpniowych wydarzeń, ale w każdej chwili będziesz mieć dostęp do co najmniej 6 list odtwarzania PvP.

Nasze pierwsze wydarzenie PvP, „Alp Odyssey”, będzie dostępne tylko 2 sierpnia. Wszystkie 3 wyzwania na liście odtwarzania „Alp Odyssey” są ze sobą powiązane, przeżyjesz więc prawdziwą przygodę. Każde wyzwanie to nowa dyscyplina sportowa. Musisz ukończyć jedno, żeby móc rozpocząć następne. Zwiększymy twoje szanse na otrzymanie tej listy odtwarzania 2 sierpnia, dzięki czemu łatwiej będzie ci uzyskać do niej dostęp.

Żeby oddać cześć misthiosom, jeden z naszych Yeti stworzył sezonowe zawody specjalne. Na stronie bieżących aktywności znajdziesz „zawody specjalne Yeti autorstwa gnarlyDUCKa”. Według gnarlyDUCKa to wyzwanie jest pełne „wielkich skoków oraz drzew, nad którymi można robić triki, tak by świetnie wypaść na nagraniu i w obiektywie aparatu w trybie fotografii”. Może nawet uda ci się znaleźć jakiś easter egg w pobliskim budynku!

W kolejnych dniach tego miesiąca przedstawimy wyzwania Medjai, dzięki którym dowiedziesz, że na stokach jesteś prawdziwym asasynem.

TURNIEJ

Nasz nowy turniej z serii Steep World Tour odbędzie się w dniach 9–25 sierpnia. Zdobądź maksymalną liczbę punktów w różnych wyzwaniach narciarskich i snowboardowych. To wydarzenie jest podzielone na 3 fazy, które będzie można znaleźć na stronie bieżących aktywności w grze, gdy staną się aktywne.

Steep_World_Tour_Season_9

KWALIFIKACJE: 9–12 sierpnia

NAGRODY: Dostęp do następnej fazy oraz SZALIK, SPADOCHRON i 5000 FUNDUSZY STEEP.

  • Wykonaj jedno wyzwanie, żeby uzyskać dostęp do następnej fazy. Weź udział we wszystkich wyzwaniach, żeby zgarnąć jak najwięcej funduszy Steep!

TURNIEJ: 16–19 sierpnia

NAGRODY: Dostęp do następnej fazy oraz PLECAK, KASK i 10 000 FUNDUSZY STEEP.

  • 100 najlepszych graczy zakwalifikuje się do finału.
  • Masz 200 prób, aby poprawić swój wynik i awansować do czołowej setki.

FINAŁ: 23–25 sierpnia

NAGRODY: NARTY MISTHIOS dla pierwszej trójki, a do tego 50 000 funduszy STEEP za pierwsze miejsce, 25 000 za drugie i 12 500 za trzecie.

  • Masz 20 prób, aby poprawić swój wynik i awansować do czołowej trójki.

Mamy nadzieję, że spodoba ci się nasz specjalny sezon! W sierpniu będziesz mieć szansę na wygranie zestawu Misthios, uzyskasz też większy wybór w trybie PvP. Koniecznie udostępnij swoje najlepsze momenty z gry w Steep za pomocą hasztagów #SteepPhotoMode i #SteepGame.