Steep_Season_11

Rozpoczął się sezon 11: Tricks and Treats

01-10-2019 12:00

Przygotuj się na straszenie – rusza sezon 11! Od 1 października do 5 listopadaświętuj Halloween w Steep, by zyskać szansę na wygranie wyjątkowego zestawu Straszna Dynia.

Nieważne, czy wolisz cukierki, czy psikusy, możesz wziąć udział w naszych cotygodniowych wyzwaniach Ubisoft Club oraz w październikowym Steep World Tour, aby zdobyć wszystkie części zestawu.


COTYGODNIOWE WYZWANIA I WYDARZENIA SPECJALNE

Jeden z naszych Yeti przygotował dla was specjał sezonowy. Dostępne na stronie bieżących aktywności „zawody specjalne Yeti autorstwa gnarlyDUCK” to „przyjemna, łagodna trasa między drzewami, która oferuje wyjątkowe skoki na alaskańskiej ziemi”.

gnarlyDUCK nagrał nawet film prezentujący ten specjał sezonowy:

Więcej zawodów w tematyce Halloween pojawi się w najbliższych tygodniach, abyście poczuli dreszczyk emocji związanych z tym miesiącem.


TURNIEJ STEEP WORLD TOUR

Steep_World_Tour_Season_11

Turniej Steep World Tour potrwa od 11 do 27 października. Twoim celem będzie zdobycie jak największej liczby punktów za triki w różnych wyzwaniach narciarskich i snowboardowych.

3 fazy zawodów znajdą się na stronie bieżących aktywności w grze, gdy tylko się rozpoczną.


KWALIFIKACJE – 11-14 października

NAGRODY: Przejście do następnego etapu oraz PLECAK, KASK i 5000 FUNDUSZY STEEP

  • Zalicz jedno wyzwanie, aby uzyskać dostęp do następnej fazy. Rozegraj wszystkie wyzwania, aby zdobyć jak najwięcej funduszy Steep!

TURNIEJ – 18-21 października

NAGRODY: Przejście do następnego etapu oraz KURTKA, RĘKAWICE I 10 000 FUNDUSZY STEEP.

  • 100 najlepszych graczy awansuje do finału
  • Masz 200 prób, aby poprawić swój wynik i awansować do czołowej 100.

FINAŁ – 25-27 października

NAGRODY: NARTY STRASZNA DYNIA dla PIERWSZEJ TRÓJKI oraz 50 000 funduszy Steep za 1. miejsce, 25 000 za 2. i 12 500 za 3. miejsce

  • Masz 20 prób, aby poprawić swój wynik i awansować do czołowej 3.

Mamy nadzieję, że spodoba wam się nasz halloweenowy sezon! Październik będzie obfitował w wyzwania dla górskich śmiałków. Pamiętajcie, by podzielić się swoimi najstraszniejszymi momentami, używając hasztagów #SteepPhotoMode lub #SteepGame.