Steep-Terrific-Night-Halloween

Tricks & Treats – nowe kostiumy, które pomogą ci przetrwać Upiorną noc

31-10-2019 01:00

STRASZNIE DOBRE WYZWANIA


Nasi zawodnicy przejmują stoki jako Jokerzy! Pora sięgnąć po najlepsze triki, by przepłoszyć ptaki, jeżdżąc w masce klauna w wyzwaniu „Nocny marek”. Zdobycie złotego medalu zapewni ci dozgonny szacunek wśród ptaków (i strach, rzecz jasna), a do tego nowiutki snowboard!


A jeśli masz dość odwagi, by ruszyć na stoki i przeżyć wszystkie emocje, jakie na ciebie czekają, zaloguj się, by wziąć udział w pozostałych wyzwaniach z tego tygodnia.


Oto pełna lista wyzwań i nagród dostępnych od 29 października do 5 listopada:

  • Latający śmiałek – Zdobądź 5 niezapomnianych momentów „Lataj zbliżeniowo wingsuitem i odrzutowym wingsuitem przez [30] sek.” – 5000 funduszy Steep
  • Eksploracja – Zrób dowolne zdjęcie w świecie, używając czarno-białego filtra (nr 2 na liście) – 5000 funduszy Steep
  • Wyzwanie „Upiorna noc” (nowe) – Przeganiaj ptaki, mając na sobie maskę klauna w wyzwaniu [Nocny marek], i spróbuj zdobyć złoty medal – Snowboard
  • Nocne zawody (nowe) – Ukończ listę odtwarzania PvP „Night Riders” na 1. miejscu – Kurtka
  • Wyzwanie „Straszliwy las” (nowe) – Staw czoła wyzwaniu [Drwal], wykonując 50 trików. Uważaj na drzewa! – Wingsuit
  • Specjalne triki – Wykonaj 30 trików rodeo, grając w dowolne „Specjały sezonowe” miesiąca – Spodnie
  • Wyzwanie społeczności – Społeczność cię potrzebuje! Ukończ przynajmniej jeden „Specjał sezonowy” i pobij rekord, pomagając w realizacji wspólnego celu – Kask do wingsuitu

SMAKOŁYKI DLA ZAWODNIKÓW


Gdy już wygrasz fundusze Steep, pędź do sklepu po wspaniałe przedmioty z motywami Halloween, w tym kurtkę, wingsuit, spodnie i kask – już dostępne!


Steep-Halloween-Bundle

Straszne atrakcje dostępne w Steep – kurtka, wingsuit, spodnie i kask


A po zakończeniu Steep World Tour nasi zwycięzcy już się cieszą nagrodami.


Steep World Tour October 2019 Winners

Zwycięzcy Steep World Tour


Mamy nadzieję, że nasze Halloween przypadnie wam do gustu! W październiku na górskich śmiałków wciąż czeka wiele wyzwań, ale czas ucieka! Zostało już tylko kilka dni halloweenowych wydarzeń.


Ci, którzy przetrwają Upiorną noc, mogą także wziąć udział w nadchodzącym sezonie 12.: System aktywnego zjazdu. Więcej informacji pojawi się w najbliższych dniach na stronie Steep.


I pamiętajcie, by podzielić się swoimi najstraszniejszymi chwilami w grze, używając hasztagów #SteepPhotoMode lub #SteepGame na Instagramie, Twitterze i Facebooku!