Season 15: SuperBloom

SEZON 15: SUPERBLOOM

04-02-2020 12:00

Od 4 lutego do 3 marca bawcie się karnawałowo z niesławnymi Bliźniętami! Inspiracją dla tego sezonu są Lou i Mickey – bierzcie udział w naszych wyzwaniach i zawodach, aby zdobyć ich odjechany sprzęt!WYZWANIA TYGODNIOWE I WYDARZENIA SPECJALNE


Oto kilka różnych wyczynów, które będą dostępne w ciągu tego miesiąca:

NOWA LISTA ODTWARZANIA PVP: Kwitnąca wiśnia

WYDARZENIA SPECJALNE:

  • Karnawał – od 25 lutego do 3 marca: 3 UCWC + SS
  • Główną atrakcją tego tygodnia są kostiumy! Zakładajcie ulubione zestawy i przygotujcie się na zwariowane wyzwania!
  • Walentynki – od 11 do 18 lutego: 2 UCWC
  • Zapanowała miłosna atmosfera… Podzielcie się nią na stokach w trakcie tego sezonu!

 

Pamiętajcie również o nowych aktywnościach PVP na początku i na końcu miesiąca!WYCZYNY SEZONOWE


Przygotowaliśmy dla was 8 wyczynów sezonowych, w tym wyczyn sezonowy yeti! Trzy w Alpach, dwa w Japonii i dwa na Alasce. Wiemy, jak bardzo je lubicie, dlatego staramy się stale zapewniać wam nowe, z dobrze wyważonym poziomem trudności i zróżnicowanymi aktywnościami!

Na stronie bieżących aktywności znajdziecie „Wyczyny yeti Bonecrushera2D”, które zostały przygotowane przez jednego z najbardziej oddanych, zdolnych i utytułowanych zawodników uprawiających wingsuit w Steep. To naprawdę trudne wyzwanie porządnie przetestuje wasze umiejętności! Koniecznie się z nim zmierzcie!WYZWANIA TYGODNIOWE UBISOFT CLUB


Będziecie mogli wykazać się umiejętnościami w 5 nowych wyzwaniach – niektóre wymagają użycia trybu fotografii czy wykonywania trików w snowparku, a niektóre – użycia konkretnego sprzętu, na przykład KOSTIUMU JEDNOROŻCA 😜


W nagrodę otrzymacie elementy wyjątkowego zestawu Superbloom! W każdym tygodniu dostępne będą cztery różne elementy. Kaski Mickey i Lou będzie można zdobyć wyłącznie w 4. tygodniu!TURNIEJ STEEP WORLD TOUR


Nasz turniej Steep World Tour będzie trwać od 7 do 23 lutego. Waszym celem jest zdobycie maksymalnej liczby punktów za wykonywanie trików w różnych wyzwaniach narciarskich i snowboardowych.

To wydarzenie jest podzielone na 3 fazy, które będzie można znaleźć na stronie bieżących aktywności w grze, gdy staną się aktywne.

 

KWALIFIKACJE
7–10 lutego

Zaliczcie jedno wyzwanie, aby uzyskać dostęp do następnej fazy. Rozegrajcie wszystkie wyzwania, aby zdobyć jak najwięcej funduszy Steep!


Wyzwania:

BWAAA (Alpy)

KSIĘŻYC (Alpy)

KAMIENNA ŚCIEŻKA (Alpy)

WINTERFALL (Alpy)


NAGRODY: Przejście do następnego etapu oraz RĘKAWICZKI, PLECAK i 5000 FUNDUSZY STEEP.


 

TURNIEJ
14–17 lutego

100 najlepszych graczy zakwalifikuje się do finału. Możecie podjąć 200 prób poprawiania wyniku, aby znaleźć się w czołowej setce.


Wyzwanie:

PIĘKNY DZIEŃ (Alpy)

NAGRODY: Przejście do następnego etapu oraz KASKI LOU I MICKEY (x2) i 10 000 FUNDUSZY STEEP.

 

FINAŁ
21–23 lutego

Możecie podjąć 20 prób poprawiania wyniku, aby znaleźć się w czołowej trójce.


Wyzwanie:

CICHA DOLINA (Alpy)


GŁÓWNE NAGRODY:

NARTY MONTANA dla pierwszej trójki oraz:

 

  • 50 000 funduszy Steep za pierwsze miejsce
  • 25 000 za drugie miejsce
  • 12 500 za trzecie miejsce.

 

WIDZIMY SIĘ NA STOKU!


Mamy nadzieję, że spodoba wam się sezon 15 i niesamowite wyzwania, które przyniesie! Pochwalcie się waszymi najlepszymi przebraniami i romantycznymi momentami, korzystając z hashtagu #SteepPhotoMode lub #SteepGame.