BestOfSteepSeasons

Zbliżają się sezony najpopularniejszych atrakcji

03-03-2020 12:00

Wszystko, co najlepsze w Steep


Już niedługo będzie można ponownie cieszyć się sezonową zawartością, która najbardziej przypadła wam do gustu na naszych ośnieżonych cyfrowych stokach. Przez następnych kilka miesięcy będziemy wracać do najpopularniejszych bieżących aktywności, które po raz ostatni zapewnią szansę na zdobycie najwspanialszych zestawów sprzętu.


Oczywiście obok powrotu do najlepszej sezonowej zawartości nie zabraknie też tradycyjnych zawodów Steep World Tour, cotygodniowych wyzwań Ubisoft Club i comiesięcznych specjałów sezonowych, które pozwolą sprawdzić umiejętności na stoku!


Na początek przypomnimy sezon 4, „Lot kwezala”, wraz z jego pięknym wingsuitem zainspirowanym ptakiem, od którego wzięła się nazwa sezonu.


Kwezale zamieszkują lasy tropikalne Ameryki Centralnej, a w przeszłości Majowie i Aztekowie uważali je za święte. Kapłani, królowie i inne osobistości tych ludów nosili pióra kwezali podczas uroczystości oraz innych ważnych wydarzeń, więc zachęcamy, byście poszli za ich przykładem i w uroczystym stylu poszybowali wzdłuż zboczy Steep!


Na koniec mała uwaga na temat trybu PvP: usuwamy z niego etykietkę „beta”, ponieważ wiązała się ona z technicznymi zagadnieniami, które są już przeszłością.


Nie możemy się doczekać powrotu najwspanialszych elementów gry, odjechanych zestawów sprzętu i kolejnych comiesięcznych wyzwań!


Widzimy się na stoku!