[2020-03-23] New Community Challenges Header

Nowe wyzwania społecznościowe

23-03-2020 12:00

#SteepPhotoMode autorstwa użytkowników Bonecrusher2D, SniiKx i Alterblast

Już od dziś w STEEP ruszają nowe specjalne zawody znane jako Wyzwania społecznościowe Każdego tygodnia przez następne trzy tygodnie dostępne będzie inne wyzwanie społecznościowe, któremu możecie stawić czoła razem, by zdobyć nagrody dla wszystkich członków społeczności.


Dostrzegamy panującą na świecie sytuację i jej wpływ na nas wszystkich. Całą nasza załogę pracującą nad grą łączy miłość do sportu i otwartych przestrzeni. STEEP jest produktem tego zamiłowania, a my wiemy, że i wy podzielacie naszą pasję. Wspólna gra w STEEP to sposób na dobrą zabawę w górach i podziwianie piękna natury w domowym zaciszu. Dzięki nowym ograniczonym czasowo wyzwaniom społecznościowym chcemy podarować wam – w ramach podziękowania za wasze nieustające wsparcie – kilka dodatkowych nagród oraz cele, które możecie osiągać razem.


Aby przejść do pierwszego wyzwania, należy po prostu uruchomić grę, otworzyć stronę bieżących aktywności i wybrać Wyzwanie społecznościowe 1. Członkowie społeczności muszą sprostać mu w sumie 20 000 razy do 29 marca włącznie, aby odblokować nagrodę! W wyzwaniu można wziąć udział wiele razy i każde jego ukończenie zostanie doliczone do wspólnej puli, niezależnie od platformy, na której gracie.


 

#SteepPhotoMode autorstwa użytkownika xGBx Boogie

 


Nagrodą pierwszego tygodnia będzie bilet na speedriding. Po osiągnięciu celu bilet będzie w następnym tygodniu dostępny dla wszystkich graczy za darmo w sklepie gry.


Każdego tygodnia będziemy ujawniać kolejne wyzwanie, dostępność nagrody oraz globalne postępy za pośrednictwem Twittera i Instagrama. Możecie również szukać graczy do wspólnej zabawy na Reddicie

.


Jeśli macie już daną nagrodę, nie szkodzi – dołączcie i pomóżcie w odblokowaniu jej dla reszty społeczności. Okażcie swoje wsparcie!


Dzielcie się swoimi zdjęciami i nagraniami w czasie zmagań z wyzwaniami społecznościowymi przy użyciu hashtaga #SteepPhotoMode, a my wyróżnimy niektóre z nich za pośrednictwem mediów społecznościowych.