steep-sunsets

Rozgrywka w Steep dobiega końca: Świętuj razem z nami

10-08-2020 12:00

Hej, zawodnicy!


Przyszedł czas, aby przypomnieć sobie najlepsze momenty rozgrywki w Steep, zanim Ubisoft Annecy w pełni skupi się na zupełnie nowej grze – Riders Republic! Przygotowaliśmy małą retrospekcję jako wyraz uznania dla waszych niesamowitych wyczynów i naszego czasu spędzonego na pracy ze Steep. Koniecznie ją zobaczcie!

Przygotujcie się na zmiany w bieżących aktywnościach Steep. Od września 2020 do lutego 2021 dostaniecie od nas:

  • 3 nowe specjały sezonowe każdego miesiąca
  • Co tydzień 3 nowe wyzwania tygodniowe Ubisoft Club
  • Wszystkie 23 listy PvP dostępne przez cały czas

Kiedy skończy się luty 2021, listy PvP nadal będą dostępne, ale inne bieżące aktywności zostaną wyłączone. Oczywiście nadal będziecie mogli grać i korzystać z całej standardowej zawartości. Nie będzie można tylko wykonywać bieżących aktywności.


ŚWIĘTUJMY CZAS ZE STEEP: RETROSPEKCJA TWÓRCÓW


„Podczas pracy nad Steep czuliśmy się, jakbyśmy dosłownie ożywiali góry. Patrzenie na to, jak gracze pokazują swoje umiejętności, dzielą się zdjęciami i frajdą z rozgrywki, dawało nam ogromną satysfakcję. Przyroda daje nieograniczone możliwości, a wy doskonale je wykorzystaliście. Dziękujemy za waszą pasję!”

– Lauriane Garcin, specjalistka ds. operacyjnych


„Dzięki pracy nad Steep przeżyłem wspaniałą i niesamowicie ekscytującą przygodę! Byłem pod wrażeniem wszystkich udostępnianych przez was szlaków, nagrań i historii. Pasja, kreatywność i życzliwość, które wy, społeczność Steep, tchnęliście w ten świat, były po prostu oszałamiające. Będzie co wspominać! Dziękuję wam za to wszystko! WYMIATACIE!”

– Alexandre Enklaar, producent


STEEP: Goodbye Infographic

DZIĘKUJEMY WAM, ZAWODNICY


Oczywiście Steep nie byłoby takie samo, gdyby nie pasja całej naszej społeczności i oddanie jej najważniejszych członków – naszych wspaniałych yeti – którzy dawali z siebie wszystko, aby dzielić się naszą wspólną pasją do sportów ekstremalnych i gór!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim graczom za niesamowite chwile, które miały miejsce w ciągu tych lat. Mamy nadzieję, że następnym razem spotkamy się w Riders Republic.

Jeśli jeszcze ich nie widzieliście, nie zapomnijcie obejrzeć najnowszych zapowiedzi Riders Republic i śledzić wiadomości o grze w najbliższych miesiącach.


Widzimy się na stoku!

– Ekipa Steep