[2018-11-21] Photo Mode Screenshots

Podoba się wam tryb fotografii? Wyróżniliśmy najciekawsze zrzuty ekranu!

21-11-2018 12:00

* Genialna fotka z lotu ptaka zrobiona przez użytkownika WAKE420


Pokazaliście nam niewiarygodne wyczyny, piękne widoki i całe mnóstwo selfie ze zboczy. Społeczność Steep udostępniła już setki tysięcy zdjęć w dostępnym w grze widoku górskim!


Uwielbiamy oglądać wasze ulubione momenty uwiecznione w trybie fotografii i chcemy podzielić się waszą pasją z innymi graczami! Być może zauważyliście fanowskie zrzuty ekranów w naszych ostatnich wpisach – dziękujemy graczom mrfisheyedad, Zachspiri i Crokmoz za udostępnienie tych fantastycznych ujęć!


Jeżeli chcecie zobaczyć swoje zdjęcia na stronie, prześlijcie zrzuty ekranu do widoku górskiego lub udostępnijcie je z etykietką #SteepPhotoMode.


Tryb fotografii to dla ciebie nowość? Możesz pobawić się w fotografa, wciskając F3 na klawiaturze lub przytrzymując R3 + L3 na kontrolerze. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej na temat trybu fotografii.


Nie możemy się już doczekać waszych kolejnych zrzutów ekranu! Udostępniajcie swoje fotki na portalach społecznościowych z etykietką #SteepPhotoMode i oznaczajcie nas na Instagramie i Twitterze. Obserwujcie nasze oficjalne kanały – może rozpoznacie tam swoje własne zrzuty ekranu! 📸

[2019-02-19] Paragliding Tips - MrTronDaMon

Spacer w powietrzu – porady dla początkujacych paralotniarzy!

Na zakończenie serii artykułów dla osób rozpoczynających przygodę z grą Steep omówimy paralotniarstwo.

Zobacz więcej

[2019-02-18] Map Vote - Header

Głosowanie na mapy dostępne!

Nowa funkcja głosowania na mapy dostępna wraz z dzisiejszą aktualizacją!

18-02-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2019-02-12] Best Spots #4 - Header

Zaprezentujcie swoje triki w szalonych skokach!

W Steep znajdziecie mnóstwo zapierających dech miejsc, w których możecie ćwiczyć swoje najlepsze triki narciarskie/snowboardowe!

12-02-201912:00 PM

Zobacz więcej