[2019-01-22] Best Races - SUNSET

Ścigaj się jak zawodowiec dzięki tym wyzwaniom w Steep!

22-01-2019 05:00

Bierz udział w wyścigach i popraw swój wynik Pro Ridera dzięki popularnym wyzwaniom!

Paru z naszych najbardziej zaangażowanych członków społeczności Steep i ekspertów z Yeti Society wybrało kilka wyścigów odpowiednich dla początkujących. Znajdziecie te wyzwania, zwiedzając otwarty świat Steep i odkrywając nowe strefy lądowania.


Wyczynowy gracz obZenDF poleca wyścig taktyczny Wasabi. „Wyścig Wasabi jest świetny dla początkujących i stwarza wiele różnych możliwości pokonania stoku. To dobre ćwiczenie na szukanie swojej własnej trasy”.Wyścigi taktyczne pozwalają graczom nabrać wprawy w wyborze najlepszej trasy, kładąc nacisk na szybkość i precyzję konieczną do omijania przeszkód. Jeśli wolicie pędzić po wyznaczonej trasie, czeka was szereg wyścigów z punktami kontrolnymi, w których trzeba jak najściślej trzymać się wytyczonej linii. Wyścig Wasabi znajdziecie w regionie Rosa Monte w Alpach.


Członek Yeti Kdogg788 proponuje wyścigi w regionach Aravis i Tyrol ze względu na odpowiednie dla początkujących ukształtowanie terenu i rodzaje zawodów. Gdy gracze przećwiczą już te wyścigi i nabiorą wiary we własne umiejętności, mogą przejść do trudniejszych wyzwań.„Na Matterhornie czy w Przeklętych Górach poziom trudności jest już znacznie wyższy. Mont Blanc jest dosyć zróżnicowany ze względu na swoją otwartość, więc pod względem trudności jest gdzieś pośrodku”.


Bierzcie swój wyścigowy sprzęt i wypróbujcie te wyzwania! Jeśli chcecie poznać więcej porad i wskazówek od ekspertów społeczności Steep, zajrzyjcie na nasze oficjalne forum lub na Reddit.

Widzimy się na stoku,

Zespół Steep

[2019-02-19] Paragliding Tips - MrTronDaMon

Spacer w powietrzu – porady dla początkujacych paralotniarzy!

Na zakończenie serii artykułów dla osób rozpoczynających przygodę z grą Steep omówimy paralotniarstwo.

Zobacz więcej

[2019-02-12] Best Spots #4 - Header

Zaprezentujcie swoje triki w szalonych skokach!

W Steep znajdziecie mnóstwo zapierających dech miejsc, w których możecie ćwiczyć swoje najlepsze triki narciarskie/snowboardowe!

12-02-201912:00 PM

Zobacz więcej

[2019-02-05] Wingsuit Challenges - Header

Zostań mistrzem wingsuit proximity

W tym tygodniu wzbijamy się w niebo!

05-02-201905:00 PM

Zobacz więcej