[2019-01-22] Best Races - SUNSET

Ścigaj się jak zawodowiec dzięki tym wyzwaniom w Steep!

22-01-2019 05:00

Bierz udział w wyścigach i popraw swój wynik Pro Ridera dzięki popularnym wyzwaniom!

Paru z naszych najbardziej zaangażowanych członków społeczności Steep i ekspertów z Yeti Society wybrało kilka wyścigów odpowiednich dla początkujących. Znajdziecie te wyzwania, zwiedzając otwarty świat Steep i odkrywając nowe strefy lądowania.


Wyczynowy gracz obZenDF poleca wyścig taktyczny Wasabi. „Wyścig Wasabi jest świetny dla początkujących i stwarza wiele różnych możliwości pokonania stoku. To dobre ćwiczenie na szukanie swojej własnej trasy”.Wyścigi taktyczne pozwalają graczom nabrać wprawy w wyborze najlepszej trasy, kładąc nacisk na szybkość i precyzję konieczną do omijania przeszkód. Jeśli wolicie pędzić po wyznaczonej trasie, czeka was szereg wyścigów z punktami kontrolnymi, w których trzeba jak najściślej trzymać się wytyczonej linii. Wyścig Wasabi znajdziecie w regionie Rosa Monte w Alpach.


Członek Yeti Kdogg788 proponuje wyścigi w regionach Aravis i Tyrol ze względu na odpowiednie dla początkujących ukształtowanie terenu i rodzaje zawodów. Gdy gracze przećwiczą już te wyścigi i nabiorą wiary we własne umiejętności, mogą przejść do trudniejszych wyzwań.„Na Matterhornie czy w Przeklętych Górach poziom trudności jest już znacznie wyższy. Mont Blanc jest dosyć zróżnicowany ze względu na swoją otwartość, więc pod względem trudności jest gdzieś pośrodku”.


Bierzcie swój wyścigowy sprzęt i wypróbujcie te wyzwania! Jeśli chcecie poznać więcej porad i wskazówek od ekspertów społeczności Steep, zajrzyjcie na nasze oficjalne forum lub na Reddit.

Widzimy się na stoku,

Zespół Steep

Season_9_Steep

Sezon 9: Odyssey of the Eagle Bearer już trwa

Sezon 9: Odyssey of the Eagle Bearer to specjalny miesiąc, podczas którego możesz brać udział w nowych wydarzeniach PvP i nie tylko, aby wygrać zestaw Misthios!

30-07-201909:00 AM

Zobacz więcej

Summer Party Steep

Letnia Impreza w górach: Wyzwanie Ubisoft Club

Przygotowaliśmy nowe wyzwanie Ubisoft Club, żeby uczcić nadejście lata! Między 19 a 22 lipca złap za „Białą maskę do nurkowania” i weź udział w wyścigach Kitchik. Ponadto z widoku górskiego możesz obczaić 3 listy odtwarzania PvP, w których znajdziesz jeszcze więcej trików i snowparków.

19-07-201912:00 PM

Zobacz więcej

Season_8_Live_Activities_Armada

Sezon 8: Zaczyna się Summer Pow, a dla ciebie mamy zestaw Invictus

Sezon 8: Summer Pow jest dostępne – 4 lipca czekają na ciebie nowe wyzwanie Ubisoft Club, 3 nowe listy odtwarzania PvP oraz najnowszy turniej Steep World Tour.

02-07-201912:00 PM

Zobacz więcej