Steep_Season_10

Rozpoczął się sezon 10.: Breakpoint – ryzykuj i szukaj ekstremalnych przeżyć!

03-09-2019 12:00

Sezon 10. to twoja szansa, by szusować po stokach jak żołnierz elitarnych jednostek specjalnych! Od 3 września do 1 października graj jako Duch i daj z siebie wszystko, by wygrać wyjątkowy zestaw wyposażenia Nomada.

COTYGODNIOWE WYZWANIA I WYDARZENIA SPECJALNE

Aby zdobyć wszystkie elementy zestawu, musisz wziąć udział w cotygodniowych wyzwaniach Ubisoft Club oraz w Steep World Tour we wrześniu. Co tydzień będziesz mieć okazję zdobyć jakieś części zestawu i zmierzyć się z nowymi wyzwaniami bezpośrednio ze strony bieżących aktywności w grze!

W tym miesiącu bilet do Japonii będzie darmowy od 5 do 9 września po raz ostatni. Przejdź do sklepu w grze, by skorzystać z ostatniej szansy na darmowy bilet do Japonii. Gdy już go zdobędziesz, Japonia będzie odblokowana na zawsze.

Jeden z naszych Yeti stworzył także specjał sezonowy, by przygotować dla ciebie następną misję i przetestować twoje umiejętności. Na stronie bieżących aktywności znajdziesz „zawody specjalne Yeti autorstwa Mstifye”. Ten specjał sezonowy, zlokalizowany na klifach Hiderigami w Japonii, „zdecydowanie należy do ekstremalnych i wymaga mocnych nerwów, bo trzeba się rzucić z wysokiego klifu!”

TURNIEJ STEEP WORLD TOUR

[2019-09-03] Steep World Tour

W tym miesiącu kwalifikacje odbędą się w Japonii. Aby w nich wystartować, musisz odblokować masyw japoński w sklepie, a jeśli już go masz, możesz od razu ruszać! Przypominamy, że bilet do Japonii jest darmowy przez cały czas trwania kwalifikacji.

Nasz turniej Steep World Tour potrwa od 6 do 22 września. Twoim celem jest zdobycie jak największej liczby punktów, wykonując triki w różnych wyzwaniach narciarskich i snowboardowych.

3 fazy zawodów znajdą się na stronie bieżących aktywności w grze, gdy tylko się rozpoczną.


KWALIFIKACJE – 6-9 września

NAGRODY: Dostęp do następnej fazy plus RĘKAWICE, CZAPKA ORAZ 5000 FUNDUSZY STEEP

  • Zalicz jedno wyzwanie, aby uzyskać dostęp do następnej fazy. Rozegraj wszystkie wyzwania, aby zdobyć jak najwięcej funduszy Steep!

TURNIEJ – 13-16 września

NAGRODY: Dostęp do następnej fazy plus PLECAK, SPODNIE ORAZ 10 000 FUNDUSZY STEEP.

  • 100 najlepszych graczy zakwalifikuje się do finału
  • Masz 200 prób na poprawienie swojego wyniku i zakwalifikowanie się do CZOŁOWEJ 100

FINAŁ – 20-22 września

NAGRODY: SNOWBOARD NOMADA dla CZOŁOWEJ 3 plus 50 000 funduszy Steep za 1. miejsce, 25 000 za 2. miejsce i 12 500 za 3. miejsce

  • Masz 20 prób na poprawienie swojego wyniku i zakwalifikowanie się do CZOŁOWEJ 3

Mamy nadzieję, że spodoba ci się nasz drugi sezon specjalny! Wrzesień będzie okazją, by zdobyć zestaw Nomada i pozwiedzać Japonię. Pamiętaj, by podzielić się swoimi najlepszymi chwilami, używając hasztagów #SteepPhotoMode lub #SteepGame.

Desdec Steep Season Header

SEZON LEGION RIDERS: DEDSEC – SZALEŃSTWO NA STOKU

Czas pokazać ctOS parę nowych trików!

28-04-202012:00 PM

Zobacz więcej

[2020-03-23] New Community Challenges Header

Nowe wyzwania społecznościowe

Nowy wyzwania dla ciebie i reszty społeczności – razem szusujcie po stokach

23-03-202012:00 PM

Zobacz więcej

BestOfSteepSeasons

Zbliżają się sezony najpopularniejszych atrakcji

Nadchodzące sezony będą ucieleśnieniem tego, co najlepsze w Steep. To ostatnia szansa, by zdobyć wyjątkowe zestawy sprzętu!

03-03-202012:00 PM

Zobacz więcej