Steep-SeasonalItem-3-Year-Anniversary

Świętujemy nasze 3. urodziny lawiną prezentów i ciekawostek

29-11-2019 12:00

Z okazji naszych 3. urodzin mamy 2 niespodzianki dla wszystkich graczy! Od 29 listopada do 8 grudnia codziennie od godz. 10:00 CET:


  • Będziemy rozdawać jeden darmowy przedmiot w sklepie Steep! Codziennie jeden przedmiot z poprzedniego sezonu będzie dostępny za darmo w sklepie w grze, na stronie zatytułowanej „Sezon Steep”. Jeśli posiadacie już darmowy przedmiot z danego dnia (ponieważ braliście udział w tym konkretnym sezonie), strona „Sezon Steep” będzie pusta. Zajrzyjcie następnego dnia, aby sprawdzić, jaka jest kolejna nagroda.
 
  • Będziemy publikować artykuł z ciekawostkami, prezentujący rekordy graczy lub oddający hołd naszej niesamowitej społeczności fanów Steep! Kto miał najlepszy czas lotu? Kto wygrał najwięcej zawodów SWT? Kto miał najlepszy czas w trybie współpracy? Której internetowej społeczności jesteśmy wyjątkowo wdzięczni? Tak wiele pytań… Zajrzyjcie tu 29 listopada, by poznać niektóre odpowiedzi!

 

Mamy nadzieję, że jesteście równie podekscytowani, co my! Udostępniajcie najbardziej odjechane fotki, na których prezentujecie swój nowy sprzęt, używając hashtagu #SteepPhotoMode📸!

Desdec Steep Season Header

SEZON LEGION RIDERS: DEDSEC – SZALEŃSTWO NA STOKU

Czas pokazać ctOS parę nowych trików!

28-04-202012:00 PM

Zobacz więcej

[2020-03-23] New Community Challenges Header

Nowe wyzwania społecznościowe

Nowy wyzwania dla ciebie i reszty społeczności – razem szusujcie po stokach

23-03-202012:00 PM

Zobacz więcej

BestOfSteepSeasons

Zbliżają się sezony najpopularniejszych atrakcji

Nadchodzące sezony będą ucieleśnieniem tego, co najlepsze w Steep. To ostatnia szansa, by zdobyć wyjątkowe zestawy sprzętu!

03-03-202012:00 PM

Zobacz więcej