Informacje o grze

Steep® X Games™ to pakiet DLC do Steep®, sportowej gry w otwartym świecie.

W Steep X Games™ zostaniesz legendą sportów zimowych i wyniesiesz swoje umiejętności na nowy poziom.

Zmierz się w nowych wyzwaniach snowboardowych i narciarskich w stylu dowolnym i odblokuj ich jeszcze więcej w czasie gry.

Użyj swojej kreatywności i determinacji, aby opanować nowe umiejętności grindu i niesamowite triki.

Aby zagrać w dodatek, potrzebna jest podstawowa wersja gry Steep™.

Steep X Games – edycja Gold

Ciesz się najpełniejszą wersją rozgrywki Steep dzięki Steep X Games – edycji Gold, która zawiera podstawową wersję gry, przepustkę sezonową – Rok 1 i przepustkę X Games (zawierającą dodatki „X Games”, „Lata 90.” i „Odrzutowe skrzydła”).

Masz już grę Steep? Zdobądź przepustkę X Games i otrzymaj dostęp do pełnej zawartości „X Games”, a także do pakietów „Lata 90.” i „Odrzutowe skrzydła”.

© 2018 Ubisoft Entertainment. Wszystkie prawa zastrzeżone. Ubisoft i logo Ubisoft są znakami towarowymi Ubisoft Entertainment w Stanach Zjednoczonych i / lub innych krajach. Produkt na licencji ESPN Enterprises, Inc. „X Games” jest znakiem towarowym ESPN, Inc.


DOŁĄCZ DO GRY Z X GAMES

Weź udział w najbardziej emocjonujących starciach na szczytach Alaski w X Games. Czekają cię wyzwania takie jak SuperPipe czy Big Air.

Big Air

 • Rozpocznij na szczycie góry, wykonaj skok i pokaż swoje najlepsze akrobacje. To jest właśnie Big Air! Wykonywanie trudnych trików w stylowych i oryginalnych kombinacjach zagwarantuje ci wysoki wynik.

SuperPipe

 • Rozpocznij na krawędzi half-pipe’a i wykonuj triki od ściany do ściany bez przerywania lub upadku. W czasie zjazdu zwiększ prędkość, aby móc podjechać jak najwyżej, i jednocześnie płynnie łącz ze sobą triki. Im więcej trików wykonujesz i im bardziej są one imponujące, tym lepszy będzie twój wynik.
 • W SuperPipe ocenia się wykonanie, stopień trudności trików i wykorzystanie całej powierzchni half-pipe’a. Brak upadku oznacza maksymalną liczbę punktów!

Slopestyle

 • Slopestyle wymaga dobrej techniki i pewnej dozy brawury. Będziesz wykonywać kombinacje skoków, dużych skoków, zjazdów po poręczach i grind boxach, aby pokazać się jako najbardziej wszechstronny zawodnik.
 • Ocenia się wykonanie, różnorodność i wykorzystanie terenu!
Big Air    

ZDOBĄDŹ PRZEPUSTKĘ X GAMES

Przepustka X Games daje dostęp do wszystkich poniższych pakietów DLC. Możesz też kupować osobne dodatki, kiedy będą dostępne.

 • DLC „X Games”: odkryj nowe wyzwania na Alasce i zdobądź złoto w najbardziej imponujących snowparkach w historii Steep! Pakiet DLC dostępny od 06.11.2018.
 • DLC „Lata 90.”: poczuj powiew przeszłości i spraw, aby Steep wyglądał jak gra sportowa z lat 90. Pakiet DLC dostępny od 04.12.2018.
 • DLC „Odrzutowe skrzydła”: szybuj w przestworzach Alp i Alaski z zawrotną prędkością. Czeka cię 15 nowych wyzwań w ulubionej dyscyplinie najdzikszych zawodników: rakietowych skrzydłach! Pakiet DLC dostępny od 15.01.2018.
 

ZMIERZ SIĘ Z OSTATECZNYM WYZWANIEM

 • Podziwiaj niesamowite snowparki X Games na Alasce.
 • Bądź w centrum uwagi jako zawodnik w stylu dowolnym i szlifuj swoje umiejętności w czasie X Games
 • Konkuruj ze znajomymi o wysokie miejsca w rankingu
Alaska

Alaska